Київрада сьогодні вперше засідає дистанційно (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Автор: Галина Ворона
12:32 08.04

Сьогодні, 8 квітня, Київрада вперше проводить засідання дистанційно в режимі відеоконференції. На повістці дня – 6 невідкладних питань про подолання наслідків пандемії COVID-19. Обговорення питань та голосування відбувається за допомогою Microsoft Teams.

Київрада сьогодні вперше засідає дистанційно (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Пленарне засідання, заплановане на 12:00, почалось з невеликим запізненням.

Сьогодні ми вперше проводимо засідання Київради онлайн. Призначене на 8 квітня засідання ми вирішили не переносити, бо маємо ухвалити кілька важливих рішень. І, оскільки через суворі обмеження не можемо зібратися фізично всі в залі, будемо працювати в нових реаліях. – За допомогою електронних засобів”, – сказав Віталій Кличко. 

Він зауважив, що у сесійній залі знаходиться він із секретарем Володимиром Бондаренком і технічна служба. А депутати приєдналися і зареєструвалися за допомогою електронної платформи. Юристи контролюють дотримання і законність процедур. 

За онлайн-засіданням можуть спостерігати всі охочі.

Серед найбільш нагальних питань, які мають розглянути – звернення до уряду з проханням надати дозвіл прямої закупівлі містом вакцин від COVID-19 у компаній-виробників, а також про використання медичної бази розташованих у Києві відомчих лікарень для прийому та лікування хворих на коронавірус.

Також на порядку денному питання про реорганізацію шкірно-венерологічних закладів охорони здоров’я та закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності; про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у Києві та до рішення Київради від 24 грудня 2020 року № 25/25 “Про деякі питання комплексної підтримки суб’єктів господарювання міста Києва на час дії обмежувальних заходів”.

Читайте також: Депутати Київради почали відповідати на питання киян в онлайн-форматі – подробиці

До слова, вчора зранку на сайті Київради з’явилося розпорядження про перенесення засідання із 8-го на 16-те квітня. Та депутат Київради від фракції “Європейська солідарність” Леонід Ємець повідомив, що заплановане на 8 квітня засідання Київради таки відбудеться, але за особливим порядком денним. 

Нагадаємо, що цього року Київрада вперше використає дистанційний формат проведення засідань. Торік під час запровадження жорсткого локдауну комісії Київради проводили свої засідання у подвір’ї будівлі КМДА просто неба, а розгляд ключових питань відбувався у сесійній залі. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...