Київрада і локдаун: як проходитимуть пленарні засідання

Автор: Марія Супрун
10:37 02.04

В столиці з 5 квітня запроваджують жорсткий карантин. В умовах обмежувальних заходів пленарні засідання Київради будуть проводитись дистанційно в режимі відеоконференції. Розпорядження вже підписав мер Києва Віталій Кличко.

Київрада і локдаун: як проходитимуть пленарні засідання

Як зазначили у Київраді, на період карантину пленарні засідання  можуть проводитись дистанційно у режимі відеоконференції за допомогою програми Microsoft Teams з одночасною трансляцією засідань на офіційному вебсайті Київради.

«Дистанційні пленарні засідання  можуть проводитись виключно з питань невідкладного внесення змін до бюджету міста Києва, інших питань щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій,  якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій або реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурних питань, крім питань, що потребують таємного голосування», — кажуть у Київраді.

Інформація щодо дати та часу проведення пленарних засідань буде опублікована на офіційному сайті.

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Вони будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Але їх можуть продовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...