Київрада вимагатиме дозволу на пряму закупку вакцин від COVID-19

Автор: Галина Ворона
19:27 06.04

На пленарному засіданні Київради депутати планують звернутися до уряду і парламенту з проханням надати дозвіл на пряму закупівлю вакцин від COVID-19.

Київрада вимагатиме дозволу на пряму закупку вакцин від COVID-19

Таке рішення підтримали сьогодні, 6 квітня, на позачерговому засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

За словами голови профільної комісії Марини Порошенко, сьогодні, в умовах пандемії коронавірусної хвороби, вакцинація – це один із найбільш ефективних засобів захисту.

Наразі катастрофічна ситуація, оскільки мешканці столиці стали фактично заручниками бездіяльності центральної влади, коли на три мільйони населення Києва Міністерство охорони здоров’я виділило тільки 42 600 доз вакцин. Цього вистачить тільки на 21 300 киян, щоб провакцинуватися двічі. Саме тому є нагальна потреба звернутися до центральних органів влади щодо прямої закупівлі столицею необхідної кількості доз вакцини від COVID-19″, – підкреслила Марина Порошенко.

Вона додала, що столиця готова до закупівлі нових вакцин, і нагадала, що ще на початку року міські депутати внесли зміни до програми “Здоров’я киян” і виділили 140 млн грн на закупівлю вакцини від коронавірусу. За це рішення тоді проголосувало 89 депутатів Київської міської ради, і відповідно до нього заплановано провести закупівлю напряму від виробника.

Читайте також:  Хто врятує киян? Вакцини від МОЗ вистачить тільки на 21 300 людей

Нагадаємо, лідер “ЄС” Петро Порошенко вважає, що слід виділити кошти на придбання ліцензій і виробляти вакцину в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...