Київрада надала фінансову підтримку “Київпастрансу” і “Київському метрополітену”

Автор: Володимир Хлєбников
11:21 24.06

Депутати Київради врегулювали питання комплексної підтримки КП «Київпастранс» і «Київський метрополітен» з метою забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури столиці в умовах воєнного стану.

Київрада надала фінансову підтримку “Київпастрансу” і “Київському метрополітену”

Відповідне рішення на пленарному засіданні Київради 23 червня підтримали 87 депутатів, інформує пресслужба столичної влади.

Київські комунальні підприємства надають безпечні та якісні послуги щодо перевезення пасажирів, а також забезпечують виконання мобілізаційних завдань, зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

З перших днів повномасштабної російсько-української війни київські транспортні підприємства виконують мобілізаційні завдання, зокрема щодо функціонування об’єктів КП «Київський метрополітен» у режимі укриття на випадок повітряних атак. З 24 лютого до 16 травня поточного року вони також безкоштовно перевозили пасажирів. Необхідно забезпечити сталу роботу транспортної інфраструктури Києва в умовах воєнного стану та створити сприятливі умови для збереження робочих місць співробітникам“, – сказав він.

Читайте також: Бюджет Києва втратив третину надходжень. Які проєкти довелося “заморозити”

За його словами, комунальним підприємствам «Київпастранс» та «Київський метрополітен» надано фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету. Об’єм допомоги дорівнює фактичним витратам цих підприємств за березень на оплату праці співробітників. Точну суму Бондаренко не назвав. 

Водночас секретар Київради наголосив, що в умовах воєнного стану “необхідно встановити додаткові соціальні гарантії для киян та забезпечити виплати заробітних плат для працівників комунальних підприємств“.

Читайте також: Київрада звільнила сили оборони від платні за оренду комунальних приміщень

Великий Київ у Google News

підписатися