Київ завершує підготовку до опалювального сезону. У місті працює інспекція

13:35 07.09

Київ на фінальній стадії підготовки до наступного опалювального сезону. Вже усунули 6,5 тисяч пошкоджень на тепломережах та пошкоджень, що виникли в результаті гідравлічних випробувань. Також замінять 100 км аварійних труб на найбільш проблемних ділянках у всіх районах міста. До зими також підготували всі столичні станції теплопостачання і котельні.

Київ завершує підготовку до опалювального сезону. У місті працює інспекція

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

За його словами, «Київтеплоенерго» наразі здійснює масштабну реконструкцію на запланованих ділянках тепломереж.

Нагадаю, гідравлічні випробування цього року розпочали майже на місяць пізніше. В травні, а не в квітні, як зазвичай. Через карантин, коли багато киян перебували вдома. Тому роботи розпочали пізніше і здійснювали більш інтенсивно, щоб встигнути підготувати теплотраси до початку опалювального сезону та усунути всі пошкодження”, – повідомив мер столиці.

«Київтеплоенерго» також підготувало до зими всі столичні станції теплопостачання і котельні. Там здійснили необхідні ремонти.

До зими готуються всі підприємства та служби і якість робіт ми контролюємо. У місті працює житлово-комунальна інспекція, що буде обстежувати стан будинків та систем теплопостачання. І відповідальність за належну підготовку нестиме кожен – від голови району до керівника ЖЕКу”, – наголосив Кличко.

Нагадаємо, мешканці будинку на Теремках зменшили вартість опалення у 6 разів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...