Київ забезпечив стаціонарним доглядом людей з інвалідністю, що мають психічні розлади

Автор: Галина Ворона
17:23 20.04.2021

Київ першим в Україні забезпечив соціальною послугою стаціонарного догляду осіб із інвалідністю з психічними розладами. Після реформи охорони здоров’я Національна соціальна сервісна служба не може утримувати таких людей в закладах охорони здоров’я на постійній основі. Через це у Києві могли опинитись могли опинитися без догляду і, як наслідок, на вулиці 850 осіб, які знаходяться на стаціонарному перебуванні в закладах.

Київ забезпечив стаціонарним доглядом людей з інвалідністю, що мають психічні розлади

Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Департамент соціальної політики КМДА у рамках програми “Турбота. Назустріч киянам” провів закупівлю додаткових соціальних послуг, у тому числі соціальної послуги “Догляд стаціонарний (для осіб із інвалідністю з психічними розладами)”, – зазначила Марина Хонда.

Завдяки закупівлі нової послуги будуть створені належні умови життєдіяльності для людей зі стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Отримувати цю послугу особи з інвалідністю будуть у приміщенні надавача із забезпеченням належних умов для проживання, соціально-побутового та медичного обслуговування, денної зайнятості.

Марина Хонда також додала, що крім цього було закуплено соціальну послугу для 600 осіб із постшизофренічними дефектними станами та іншими розумовими розладами.

Читайте також: Заробляла на інвалідності. Мати змушувала 12-річну доньку жебракувати на Подолі

Нагадаємо, у столиці з’явився Уповноважений з прав людей з інвалідністю – що він робитиме.

Великий Київ у Google News

підписатися