Київ втратив через обстріли більше половини генеруючих потужностей: скільки відновили

Автор: Галина Ворона
20:21 06.07

Столичні енергооб’єкти зазнали більше десятка обстрілів, внаслідок чого було виведено з ладу більше половини генеруючих потужностей.

Київ втратив через обстріли більше половини генеруючих потужностей: скільки відновили Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, столиця відновила дві третини власних генеруючих потужностей після ракетних обстрілів і не припиняє цю роботу.

Посадовець зазначив, що енергооб’єкти Києва відновлюють за найсучаснішими європейськими технологіями і обладнанням. Відтак, енергетичні об’єкти міста, що будувались переважно в радянській період, отримують модернізацію і стають набагато ефективнішими.

Проєкти відновлення та модернізації стали частиною концепції “Енергетичне відновлення: шлях до розподільної когенерації”.

Петро Пантелеєв зауважив, що місто планує децентралізувати систему виробництва електроенергії і тепла, побудувавши ТЕЦ малої і середньої потужності.

Крім того, місто розвиває кластер автономності об’єктів в умовах можливої відсутності електроенергії. Без цього якісна підготовка до зими неможлива. Наприклад, всі лікарні міста оснащені генераторами, також понад сто котелень системи централізованого опалення мають генератори, 175 бюветів також можуть бути оперативно підключені до джерел автономного живлення. Зараз збільшуємо кількість мобільних пересувних котелень. Саме в межах Проєкту “Реформування сектора централізованого теплопостачання в Україні» здійснюється встановлення сонячних панелей у медичних закладах Києва”, – розповів заступник голови КМДА.

Читайте також: Забруднення повітря і землі: знищення росіянами Трипільської ТЕЦ завдало довкіллю Київщини десятки мільйонів збитків

Нагадаємо, для Києва збудують ТЕЦ, які зможуть використовувати сміття як паливо.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин