Київ продовжив безкоштовний проїзд у транспорті для пільговиків з інших міст

14:20 30.06

Дію пільгових посвідчень старого зразка для проїзду в громадському транспорті продовжили до кінця року. Таким чином, учні київських шкіл зможуть користуватися паперовими учнівськими посвідченнями до моменту видачі нових. Студенти столичних вишів зможуть оформити транспортну картку Kyiv Smart Card із пільговими поїздками. А пільгові категорії пасажирів, що мають право безкоштовного проїзду, проте не зареєстровані у Києві, зможуть скористатися своїм правом у звичному режимі.

Київ продовжив безкоштовний проїзд у транспорті для пільговиків з інших міст
 
Як повідомляє пресслужба КМДА, це передбачено розпорядженням КМДА № 931 щодо внесення змін до порядку введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Києва незалежно від форм власності.

У КМДА зазначають, що система електронного квитка технічно готова до впровадження та повноцінно працює у міському громадському транспорті з 2019 року. Для цього модернізували турнікети в метрополітені, встановили касові апарати на всіх його станціях, підключили 100% наземного транспорту, а також адаптували турнікети на міській електричці та швидкісному трамваї до системи е-квитка.

Крім цього, у мобільному додатку KyivSmartCity можна додати транспорту картку Kyiv Smart Card, поповнити її та придбати QR-квиток. Офлайн придбати, поповнити картку або купити одноразовий QR-квиток можна в розгалуженій мережі точок продажу електронного квитка:

  • касах на станціях КП “Київський метрополітен”;
  • 322 точках Т-кіосків;
  • 348 автоматах самообслуговування у вестибюлях метрополітену, на фунікулері та швидкісному трамваї;
  • у більш ніж 5 тисячах точок платіжних терміналів Ibox, EasyPay, 2click; Privat 24 та City 24.

Нагадаємо, влада Києва заявила про готовність відтермінувати до 1 січня 2021 року запровадження єдиного електронного квитка на проїзд у міському громадському транспорті, щоб дати можливість уряду розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд пільговим категоріям громадян. А громадянам, які мають пільги, – можливість безкоштовно користуватися громадським транспортом.

Раніше місто планувало з 1 липня запустити у повноцінну роботу систему е-квитка і змінити умови проїзду у транспорті для пільговиків, що не зареєстровані у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...