З 1 липня зміняться умови проїзду у транспорті для пільговиків, що не зареєстровані у Києві

12:53 12.06.2020

Із 1 липня у столиці зміняться умови пільгового проїзду в громадському транспорті. Громадяни, які не зареєстровані в Києві, але мають право пільгового проїзду міським громадським транспортом, будуть здійснювати проїзд на загальних підставах. За умови реєстрації електронного квитка. Відшкодовувати витрати на проїзд їм мають органи соціального захисту населення за місцем реєстрації.

З 1 липня зміняться умови проїзду у транспорті для пільговиків, що не зареєстровані у Києві

Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Таке рішення він назвав вимушеним.

Із 1 липня пасажири, які користуються пільгами на проїзд і не зареєстровані в Києві, для проїзду у громадському транспорті столиці мають:

  • придбати квиток у будь-який зручний спосіб;
  • скористатися ним у громадському транспорті;
  • зберегти квиток (у разі придбання паперового QR-квитка), або чек за сплату проїзду чи банківську виписку – при сплаті банківською картою;
  • звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації для компенсації витрат на проїзд.

Ще раз наголошую – такі кроки є вимушеними та викликані тим, що послуги з пільгового проїзду осіб, які не зареєстровані в Києві, столичним перевізникам із державного бюджету не компенсують. Місто неодноразово зверталося до уряду врегулювати питання компенсації комунальним перевізникам плати за проїзд пільгових категорій, визначених державою. Крім того, ми зверталися до обласних, міських, селищних та сільських рад з проханням вирішити питання компенсації  за проїзд представників їх громад, що мають пільги”, – пояснив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що пасажири, які мають пільги і зареєстровані в Києві, і надалі користуватимуться громадським транспортом за рахунок міського бюджету – за  карткою киянина. Оформити її можна у будь якому відділенні державного “Ощадбанку”.

Нагадаємо, з 1 липня громадський транспорт остаточно перейде на електронний квиток.

Великий Київ у Google News

підписатися