Київ і область виявились найбільшими порушниками виборчого законодавства

10:54 24.10.2020

У період із 5 вересня по 24 жовтня 2020 року до поліції надійшло 7877 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства. Найбільше таких випадків виявилось у Києві та Київській області. Наступні за кількістю – Львівська, Одеська та Донецька області.

Київ і область виявились найбільшими порушниками виборчого законодавства

Такі дані наводить МВС.

За даними МВС, усього по країні складено 1676 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 622 кримінальних проваджень: 310 відкритих за фактами порушення виборчого законодавства,  312 – пов’язаних з виборчим процесом.

Як видно з інфографіки, у Києві і області зафіксували найбільше звернень: 943 і 791 відповідно.

За даними столичної поліції, у Києві фіксувались як порушення агітації, так і факти псування агітматеріалів, підкупу виборців тощо – детальніше у інфографіці.

Усього працівниками структурних підрозділів київської поліції складено 240 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 79 кримінальних проваджень: 8 відкритих за фактами порушення виборчого законодавства,  71 – пов’язаних з виборчим процесом.

На Київщині склали 235 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 79 кримінальних проваджень: 61 відкрито за фактами порушення виборчого законодавства, 18 – пов’язаних з виборчим процесом.

Читайте також: Підкуп виборців: на Київщині кандидат роздавав вчителям у школі конверти з грошима

Нагадаємо, у столиці погорів на підкупі виборців кандидат у депутати Київради, ще один кричущий випадок – поранення ножем у шию хлопця, що роздавав передвиборчі газети.

Як повідомлялось, в Україні сьогодні день тиші перед виборами – ми розповідали. що дозволено, а що – ні

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...