1000 грн за голос. У столиці погорів на підкупі виборців кандидат у депутати

13:56 23.10.2020

У Києві поліція викрила кандидата в депутати від однієї із політичних сил та його помічника в організації «сітки» підкупу виборців. За голос вони пропонували 1000 гривень: 500 гривень – до виборів і стільки ж після надання підтвердження про голосування за конкретного кандидата.

1000 грн за голос. У столиці погорів на підкупі виборців кандидат у депутати

Як повідомляє поліція Києва, скупників голосів викрили 22 жовтня під час отримання коштів для подальшого підкупу виборців.

Поліцейські встановили, що до організації «сітки» підкупу виборців причетні кандидат в депутати від однієї із політичних сил та його помічник. За голос вони пропонували 1000 гривень: 500 гривень – до виборів і стільки ж після надання підтвердження про голосування за конкретного кандидата”, – говориться у повідомленні правоохоронців.

У зловмисників вилучили список із зазначенням громадян, які мають намір продати свої голоси за конкретного кандидата.

Вирішується питання про затримання зловмисників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.

Розслідується кримінальне провадження за ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Київщині кандидат роздавав вчителям у школі конверти з грошима.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...