“Не чули – побачите!”. Кличко презентував збірку крилатих фраз

12:20 26.11.2020

Сьогодні, 26 листопада, Київський міський голова Віталій Кличко презентував свою самоіронічну книжку. До неї увійшли найвідоміші та найбільш кумедні висловлювання політика.

“Не чули – побачите!”. Кличко презентував збірку крилатих фраз

Презентація книги проводилась в онлайн-форматі на Youtube-каналі Віталія Кличка. 

Збірка містить 16 найвідоміших “каламбурів” Кличка. До книги увійшли такі перлини, як: “Я завжди захожу через двері”, “У мене два заступники, чотири з яких вже місяць лежать в Кабміні”, “Пора готуватись до землі”, “Не кожен може дивитись в завтрашній день”, та ін.

Не кожен може поглянути у завтрашній день…. Я можу. Особливо, якщо це стосується міста Києва та тих, хто тут живе.” – пожартував Кличко.

Мер відзначив, що книжка маленького розміру і вийшла невеликим тиражем – 3 000 екземплярів. Втім, Кличко не виключає, що тираж може збільшуватись, а видання перекладуть на інші мови для іноземних шанувальників.

За словами автора, збірка була видана за власний кошт, а виручку з продажу Кличко збирається передати до благодійних фондів столиці. 

Мер зазначив, що при нагоді може подарувати примірник книжки президенту. Втім, Кличко підкреслив, що якщо Володимир Зеленський надумає видати книгу, то вона смішною не буде.

 

Нагадаємо, що Голлівудський актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер привітав Віталія Кличка з перемогою на виборах.

Читайте також: Кличко привітав Джо Байдена з перемогою на виборах Президента США

Великий Київ у Google News

підписатися