Киянин оскаржує у суді наказ МОЗ про обов’язкову COVID-вакцинацію

Автор: Галина Ворона
15:53 18.10

Киянин подав позов до Окружного адміністративного суду (ОАСК) Києва з вимогою визнати протиправним наказ Міністерства охорони здоров’я, яким затверджено перелік професій, що підлягають обов’язковій вакцинації.

Киянин оскаржує у суді наказ МОЗ про обов’язкову COVID-вакцинацію

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач – Дмитро Ламза – просить ОАСК визнати протиправним та нечинним наказ МОЗ від 4 жовтня 2021 року “Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”.

До суду також надійшла заява про забезпечення позову, у якому позивач просить зупинити дію відповідного наказу.

Наразі  суді вирішують щодо відкриття провадження за цим адміністративним позовом та з’ясовують наявність правових підстав для вжиття заходів його забезпечення.

За даними Суспільного, позивач Дмитро Ламза – директор спеціалізованої школи №210 Оболонського району Києва. Раніше він нібито вже звертався до ОАСК з іншим позовом, оскаржуючи постанову уряду, яка забороняє дітям відвідувати заклади освіти за умови, якщо менш як 80% їхніх працівників вакциновані проти коронавірусу.

Читайте також: Тюрма за примусову вакцинацію: петиція набрала необхідну кількість голосів для розгляду

 Як відомо, в Україні затвердили перелік професій, для яких COVID-щеплення є обов’язковим. Нещеплених освітян з листопада обіцяли відстороняти від роботи.

Великий Київ у Google News

підписатися