Киян просять допомогти порахувати безпритульних тварин у місті: деталі

Автор: Тетяна Сененко
19:55 11.10

На вихідних киян запрошують долучитися до підрахунку безпритульних тварин. Програма триватиме з 07:00 16 жовтня до 09:00 17 жовтня.

Киян просять допомогти порахувати безпритульних тварин у місті: деталі

Про це повідомили на Facebook-сторінці заходу.

Організовує програму – Центр захисту тварин. Розрахунок кількості безпритульних тварин дасть можливість оцінити ефективність Міської цільової програми та у подальшому коригувати програму. Це дасть змогу більш ефективно діяти та вирішувати проблеми, що пов’язані з безпритульними тваринами на вулицях Києва. Тому киян запрошують долучитися до програми.

Для того щоб стати учасником необхідно:

  • Мати смартфон з версією Android 8 або вище з GPS та мобільним інтернетом (платформа Apple та нижчі версії Андроїд не підтримуються);
  • Зареєструватись за посиланням.

Для підрахунку учасник переміщується містом та фіксує безпритульних/потенційно безпритульних собак і котів. Трек учасника та зареєстровані тварини автоматично передається на сервер і адміністратори публікують проаналізовані дані онлайн.

Підрахунок організовано за підтримки Міжнародної коаліціі управління тваринами та на базі розробленої методології та платформи підрахунку безпритульних тварин TALEA.

Читайте також: Зустрілися дві безпритульні самотності: пара хаскі закохалися у притулку

До слова, благодійна виставка безпородних котів відбулася у одному із павільйонів на ВДНГ. І на думку організаторів, вона була дуже успішною, адже за перший день у сім’ї забрали 71-го котика, за другий ще 62.

 

Великий Київ у Google News

підписатися