Зустрілися дві безпритульні самотності: пара хаскі закохалися у притулку

Автор: Любава Лисичкіна
23:41 15.07

На початку червня волонтери привезли до Притулку для тварин парочку яскравих собак хаскі – Арчі й Оллі. Достеменно невідомо, як дві породисті собаки опинилися на вулиці.

Зустрілися дві безпритульні самотності: пара хаскі закохалися у притулку

Як пишуть у  Facebook Центру захисту тварин, незвичайна  історія собачого кохання трапилася   в притулку для тварин в Бородянському районі.

Спочатку співробітники розселили собак по різних вольєрах, але Оллі відразу почала скавчати та «плакати» без Арчі. Жіноча істерика скінчилась лише після того, як їй повернули коханого. А от Арчі сам не ходить на прогулянки. Постійно зупиняється і чекає на Оллі.

 Багато людей телефонували до притулку, щоб забрати песиків поодинці. Але справа в тому, що Арчі й Оллі не можуть жити одне без одного. Тому перед співробітниками КМЛВМ стояло важке завдання – знайти дім двом дорослим, активним хаскі. І врешті-решт, все вдалося. Собак забрали разом.

 У притулку зазначили, що  близько 450 тварин потребують родини та уваги господарів. Якщо Ви вирішили подарувати одному з них дім, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців за телефонами: +380932186736, +380443660406.

До слова, з Лівійської пустелі суне пилова хмара.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...