Купатись заборонено на всіх пляжах столиці

11:33 07.09

Станом на 7 вересня заборонено купатись на усіх офіційних муніципальних пляжах Києва. Така ситуація обумовлена аномальною спекою, через яку відбувається активне цвітіння води у Дніпрі, а також опадами, що були 3 вересня.

Купатись заборонено на всіх пляжах столиці

Про це повідомляє пресслужба комунального підприємства “Плесо”.

Станом на 7 вересня на всіх муніципальних пляжах Києва піднято червоні прапори (не купатися):

“Венеція”, “Веселка”, “Дитячий”, “Золотий”, “Молодіжний”, “Передмістна Слобідка”, “Тельбін”, “Райдуга”, “Центральний”, “Чорторий”, “Галерний”, “Троєщина”, “Вербний”, “Пуща-Водиця”.

За словами комунальників, така ситуація обумовлена аномальною спекою, через яку відбувається активне цвітіння води у Дніпрі, а також опадами, що були 3 вересня. Всі ці фактори значно погіршують нормативні показники води.

Читайте також: Біля озера Жандарка наводять лад: від сміття і зарослів розчищають акваторію і береги

Нагадаємо, із початку пляжного сезону спеціалісти комунального підприємства «Плесо» очистили від рослинності (зокрема, водоростей, очерету, рогози) водоймища біля пляжів. Загалом спеціалісти за допомогою спеціальної техніки – машин-амфібій TRUXOR  та Mobitrak, а також комбайну Aquamarine – прибрали 270 тонн рослин.

Як повідомлялось, на сайті президента з’явилась петиція про заборону мийних засобів з фосфатами, які забруднюють Дніпро і сприяють цвітінню води.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...