Цифра дня. Скільки тонн водоростей прибрали біля столичних пляжів

17:40 25.08.2020

Із початку пляжного сезону спеціалісти комунального підприємства «Плесо» очистили від рослинності (зокрема, водоростей, очерету, рогози) водоймища біля пляжів. Загалом спеціалісти за допомогою спеціальної техніки – машин-амфібій TRUXOR  та Mobitrak, а також комбайну Aquamarine – прибрали 270 тонн рослин.

Цифра дня. Скільки тонн водоростей прибрали біля столичних пляжів
Світлодіодне освітлення

Про це повідомили в комунальному підприємстві «Плесо».

Фахівці зазначають, що вся зазначена техніка не пошкоджує кореневу систему водоростей, але дуже ефективно очищує від них воду.  Також машини не загрожують ані тваринам, ані птицям, ані рибам, адже роботи не проводять у період гніздування птахів і нересту риби.

Очищення водних об’єктів від водоростей є необхідністю, адже якщо в акваторії муніципального пляжу буде багато водних рослинностей, то це може спричинити нещасні випадки: людина може заплутатися в них. Також водорості під час вегетативного періоду значно погіршують якість води (змінюється колір, виникає неприємний запах)”, – зазначили фахівці.

Багатофункціональні машини класу амфібія Mobitrac і Truxor здатні пересуватися землею та водою. Завдяки унікальній конструкції гусеничної стрічки і низького тиску на ґрунт, машини можуть виконувати роботи на ділянках у природоохоронній зоні, не завдаючи шкоди поверхні.

Канадський комбайн Aquamarine – єдиний в Україні. Довжина Aquamarine  – 10 метрів, вага 3 тонни. Може використовуватися як у прісній, так і у морській воді. За добу Aquamarine збирає мінімум 1 тонну водяної рослинності.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, 

Великий Київ у Google News

підписатися