Кум Путіна під слідством. Медведчук набув статусу підозрюваного з 11 травня

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 12.05

Сьогодні Медведчуку та його адвокатам вручили примірник підозри, щоб забезпечити право на захист.

Кум Путіна під слідством. Медведчук набув статусу підозрюваного з 11 травня

Як  заявили в Офісі генерального прокурора, сьогодні нардепа викликали в Офіс генпрокурора для проведення слідчих дій. 

У прокуратурі наголосили, що 11 травня 2021 року Медведчуку повідомили про підозру у порядку та спосіб, передбачений КПК України. Таким чином  він набув статусу підозрюваного саме  11 травня. 

 “Після його прибуття до Офісу генерального прокурора, на вимогу народного депутата та його захисників, їм було надано примірник врученого 11 травня 2021 року повідомлення про підозру для ознайомлення, з метою забезпечення права на захист”, – розповіли в прокуратурі.

Також під час візиту Медведчука в Офіс генпрокурора йому вручили клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Наразі відомо, що Медведчук пробув в Офісі генпрокурора близько двох з половиною годин. Він каже що ознайомився з висунутою йому підозрою, але  офіційно її так і не вручили. За словами нардепа,  всі звинувачення — надумані та безпідставні.  

Нагадаємо, 11 травня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку.

Їм висунули звинувачення за трьома епізодами: щодо розкрадання державних надр, передачі таємної військової інформації та підривної діяльності. Зокрема, слідство встановило, що Медведчук і Козак передали російській стороні морське газове родовище Глибока в Азовському морі, вартість запасів у якому оцінюється у 38 млрд грн.

Сьогодні, 12 травня, Медведчук прибув в Офіс генпрокурора.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...