“Кубок Героїв АТО/ООС” пройшов в Оболонському районі – яскраві фото

14:45 16.10.2020

“Кубок Героїв АТО/ООС” пройшов 14 жовтня в Оболонському районі. У складі команд в змаганнях заходу взяли участь учасники АТО та ООС, їх діти, представники їх родин.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Оболонська РДА.

Турнір відбувся на на спортивному майданчику спеціалізованої школи № 194 “Перспектива”.

Організаторами заходу виступили Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, а саме відділ молоді та спорту, спільно з районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки ТОВ “Футбольний клуб “Оболонь”.

Впевнену перемогу здобула та стала володарем головного Кубку турніру команда “Десна”. Друге місце посіла і стала срібним призером змагань команда “Живчик”. Третє місце посіла команда “Старт”.