Креативний порушник: на Оболоні чоловік ловив рибу на весла (ВІДЕО)

16:16 02.12.2020

Сьогодні, 2 грудня, в ході рейду в Оболонському районі в затоці «Верблюд» Канівського водосховища рибоохоронним патрулем Київщини виявлено креативного порушника.

Креативний порушник: на Оболоні чоловік ловив рибу на весла (ВІДЕО)

Як розповів начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін, о 00:05 годині столичний мешканець добував рибу з човна колючими знаряддями, а саме забороненим методом багріння.

За свою практику такого ще не зустрічали. Громадянин самостійно змайстрував знаряддя лову, начепивши 10 одиниць «драча» на весла. Але такий креатив не отримав схвалення рибоохоронцями, бо метод багріння є забороненим. Тож на порушника складено адмінматеріал та буде направлено до суду», – прокоментував Мухін.

На чоловіка оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства). Човен та знаряддя лову вилучено.

Нагадаємо, головного державного інспектора Київського рибоохоронного патруля спіймали на браконьєрстві. У столичного службовця та його спільника вилучили тушу свіжозабитого бобра, десяток пакетів із лосиним м’ясом та майже сотню голів риби (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...