Красиво і корисно: у Дарницькому районі з’явився дощовий садок

Автор: Галина Ворона
03:46 06.07

У Дарницькому районі облаштували дощовий садок – дренажну систему, яка має здатність поглинати, затримувати та фільтрувати до 90% води, що потрапляє на її поверхню.

Красиво і корисно: у Дарницькому районі з’явився дощовий садок

Про це розповіли на Facebook-сторінці КП УЗН Дарницького району.

Дощовий садок розмістився в парку Партизанської слави.

Композиція складається з вологолюбних і витривалих до посухи видів рослин: багаторічних квітів і злакових трав, які не потребують особливого догляду. Впроваджуємо нові природоорієнтовні технології.

За словами озеленювачів, функції дощових садків дуже різноманітні. Це поглинання, затримування та фільтрування води, очищення та зволоження повітря завдяки рослинам, а також нормалізація локально мікроклімату.

Читайте також: Боротьба із затопленням вулиць під час злив: у столиці з’явились перші дощові садки 

Нагадаємо, дощові садки є популярними завдяки поєднанню естетичного вигляду і функціональності. Маючи спеціальну конструкцію та дренажну систему, вони мають здатність поглинати, затримувати та фільтрувати до 90% води, що потрапляє на їхню поверхню. Завдяки цьому під час залпової зливи частину води забере на себе саме дощовий садок, а не зливостокова каналізація. Нещодавно перший дощовий садок з’явився у Дніпровському районі, а згодом – у Деснянському.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин