Боротьба із підтопленням вулиць під час злив: у Дніпровському районі з’явився перший дощовий садок

Автор: Галина Ворона
12:24 20.06

У Києві кожен район облаштовує свій дощовий садок, який забиратиме на себе дощову воду під час інтенсивних злив і запобігатиме підтопленню вулиць. Перший такий садок з’явився у Дніпровському районі.

Боротьба із підтопленням вулиць під час злив: у Дніпровському районі з’явився перший дощовий садок

Про це розповіли на Facebook-сторінці КП УЗН Дніпровського району.

За словами комунальників, облаштували його у сквері на вул. Воскресенській, 12-Г.

Дощові садки – це елемент ландшафтного дизайну для збору та збереження води. Завдяки цьому під час зливи частину води забирає на себе саме він, а не зливостокова каналізація.

Виглядає такий садок як заглиблена клумба, що оточена вологолюбними та стійкими до спеки багаторічними рослинами. Садки також сприяють очищенню та зволоженню повітря.

Озеленювачі зазначають, що місце для дощового садка обрано саме таке, де постійно під час опадів збирається велика кількість води.

Читайте також: Боротьба із затопленням вулиць під час злив: у столиці з’явились перші дощові садки 

Нагадаємо, дощові садки є популярними завдяки поєднанню естетичного вигляду і функціональності. Маючи спеціальну конструкцію та дренажну систему, вони мають здатність поглинати, затримувати та фільтрувати до 90% води, що потрапляє на їхню поверхню. Завдяки цьому під час залпової зливи частину води забере на себе саме дощовий садок, а не зливостокова каналізація. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин