Контейнери-“дзвіночки” їдуть на Солом’янку. Мешканці можуть обрати локації

15:49 18.09

У столиці продовжують впроваджувати роздільний збір побутових відходів і встановлювати спеціальні контейнери-“дзвіночки”. Наступний – Солом’янський район. Мешканців Солом’янського району, які прагнуть сортувати сміття, запрошують активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.

Контейнери-“дзвіночки” їдуть на Солом’янку. Мешканці можуть обрати локації

Про це повідомляє “Київкомунсервіс”.

На основі звернень, спільно з Солом’янською РДА та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» будуть узгодженні місця встановлення.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням.

Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

Підприємство звертає увагу, що при поданні звернення на встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику розміром 4 х 2 метри, можливість заїзду спецавтотранспорту та «думку кожного сусіда».

загрузка...

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм, діаметр 1730мм), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.

За попереднім досвідом встановлення контейнерів, киян просять обирати для контейнерів такі місця, щоб поруч не знаходились пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «мисливцями вторсировини», також необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні.

На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону можна подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення. У

У “Київкомунсервісі” підрахували, що наразі в столиці встановлено 677 контейнерів даного типу (329 – для ПЛАСТИКУ, 330 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ).

Нагадаємо, раніше такі контейнери для сортування відходів було встановлено у центрі міста. Також облаштували контейнерами-“дзвіночками”Дарницький, Оболонський, Подільський та Шевченківський райони. Сміттєві контейнери в Києві нанесли на інтерактивну карту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...