Комунальники заперечують, що на острові Оболонському знищили близько 200 вікових дерев

Автор: Любава Лисичкіна
19:08 12.06

Київський еколого-культурний центр зазначав, що на Оболонському острові знищили близько 200 вікових дерев і 1000 кущів. Острів є заповідним та входить до регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови”.

Комунальники заперечують, що на острові Оболонському знищили близько 200 вікових дерев

Як повідомляє комунальне підприємство «Плесо», за даними звіту Інституту археології НАН України, острів Оболонський був створений штучно під час забудови Оболонського масиву в 1970–1980-х роках.

Тож, середній вік видалених аварійних і сухостійних дерев становить до 40 років, що пояснюється відносно молодим віком самого острова.  

За словами комунальників, видалення аварійних і сухостійних дерев здійснили для запобігання травмуванню відвідувачів острову під час поривів вітру та відбувалося після відповідних обстежень спеціальною комісією, до складу якої входили представники Державної екологічної інспекції Столичного округу, Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА та КО «Київзеленбуд».

Замість видалених аварійних та сухостійних дерев на острові Оболонський висадили нові зелені насадження – майже 900 дерев та 7 000 кущів, серед яких: туї, ялівці, яблуні, горобина, бузина, барбарис та дерен.

Як відомо, Оболонський острів немає кому обслуговувати: “Плесо” терміново шукає персонал.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин