Оболонський острів немає кому обслуговувати: “Плесо” терміново шукає персонал

Автор: Галина Ворона
19:13 24.05

На Оболонському острові сьогодні відкрили велику рекреаційну зону. Перейти до неї можна новим мостом-хвилею через Дніпро, який також запрацював сьогодні. Однак виявляється, що доглядати за величезною зоною відпочинку на острові – нікому.

Оболонський острів немає кому обслуговувати: “Плесо” терміново шукає персонал
Світлодіодне освітлення

Про це свідчить оголошення на Facebook-сторінці “Плесо”.

У ньому зазначається, що підприємство шукає працьовитих людей для робіт з благоустрою на острові Оболонському.

Новим співробітникам обіцяють офіційну зарплату двічі на місяць + премії.

Також зазначається, що підприємство здійснює бронювання постійних працівників.

З питань працевлаштування звертатися до відділу кадрів КП “Плесо” тел. 517-63-98 з понеділка по п’ятницю (з 8:00 до 17:00).

Читайте також: Міст-хвилю на Оболоні відкрили! Ходіть подивіться

Нагадаємо, на будівництво моста-хвилі метрополія Великого Парижа виділила 19 496 412 грн. Пізніше уряд Тайваню надав на добудову ще 2,5 млн доларів фонду “Майбутній Київ”, який заснували мер Києва Віталій Кличко та забудовник Ігор Ніконов.

Раніше “ВК” розповідав, що на острові планують кілька десятків об’єктів рекреації – спортивні зони як для важкої атлетики, так і для оздоровчого фітнесу, також велика територія для дітей. Аби місце було доступним для кожного, до берегів пролягатимуть довгі пандуси. Гуляти на території острова мажна буде з пустими руками – бо обіцяли встановити фонтанчики з питною водою (вочевидь, безкоштовні) та невелику фуд-зону. Досадять на території дерев – для тих, кому бракує паркових зон в місті. 

Великий Київ у Google News

підписатися