Компанії, що загальмувала будівництво метро на Виноградар, заплатять ще 69 млн грн

Автор: Оксана Тупальська
19:44 09.01.2023

Одеська фірма «Теплоенергоавтоматика» домоглася отримання від КП «Київський метрополітен» додатково 69,4 млн грн. Цього разу – на коригування документації щодо робіт на об’єкті Сирецько-Печерської лінії метро на житловий масив Виноградар.

Компанії, що загальмувала будівництво метро на Виноградар, заплатять ще 69 млн грн

На Prozorro опублікували результати відповідного тендеру

Відтак, після понад рік простою будівельна компанія має до кінця 2023 року займатися проектуванням та роботою над паперами.

Торік підряднику не надавали кошти на роботи після конфлікту, який довелося з’ясовувати у суді після того як «Теплоенергоавтоматика» замість реалізовувати проект у 2021 році, поклала гроші на рахунки у банку під відсотки. Після чого Київрада та КП “Київський метрополітен” вимагали стягнення з підрядника  183 млн грн. Суд задовільнив позов частково та призначив стягнення у 139 млн грн. 

З бюджету міста на роботу з паперами відповідно до умов тендеру планували виділити 73,7 млн грн. За результатами торгів – нададуть 69,4 млн грн.

Нагадаємо, у вересні 2022 року на сайті Київської міської ради була зареєстрована петиція з вимогою продовжити будівництво метро на Виноградар.

Великий Київ у Google News

підписатися