Гроші виділені! Кияни вимагають відновити будівництво метро на Виноградар

Автор: Володимир Хлєбников
09:41 09.09.2022

На сайті Київської міської ради зареєстрована петиція з вимогою продовжити будівництво метро на Виноградар.

Гроші виділені! Кияни вимагають відновити будівництво метро на Виноградар
Світлодіодне освітлення

Менше як за дві доби петиція № 11170 зібрала майже 200 підписи.

Відновити будівництво метро на Виноградар. Гроші були виділені “Київметробуду” на будівництво метро на Виноградар ще до війни“, – зазначив автор звернення Анатолій Волохов.

Збір підписів триватиме ще 58 днів. Для того, щоб мер Віталій Кличко відреагував на петицію, потрібно зібрати 6000 підписів.

Читайте також: Кияни скаржаться на незручності у метро та збирають підписи за нове керівництво

Слід зазначити, що будівництво двох станції метро на Виноградар, які влада міста обіцяла відкрити ще наприкінці 2021 року, суттєво порушили благоустрій на вулицях Виноградаря та Мостицього масиву.

Місцеві мешканці вже зверталися до влади міста з цього питання. Більш того, на сайті Київраді є ще одна петиція про будівництво станцій “Мостицька” і “Проспект Правди”. Збір підписів триває. Ознайомитися з цією петицією можна тут.

Як писав “ВК“, через війну і нестачу грошей в міському бюджеті Києву довелося зупинити частину проєктів. Зокрема, під “заморозку” потрапили відкриття Подільсько-Воскресенського моста, будівництво метро на Виноградар, капітальний ремонт вул. Хрещатика, реконструкція берегів річки Либідь.

Разом з тим слід зазначити, що проблеми з несвоєчасним будівництвом станцій метро на Виноградар почалися ще задовго до повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це “ВК” писав в матеріалі “Туманні перспективи. “Київметробуд” не має графіку закінчення будівництва метро на Виноградар“.

Читайте також: Мешканці будинку на Виноградарі просять Кабмін, ОГП і БЕБ перевірити забудовника

Великий Київ у Google News

підписатися