Київрада врізала бюджетні витрати на будівництво гілки метро на Виноградар

Автор: Оксана Тупальська
14:11 09.11.2022

В умовах воєнного стану Київрада ухвалила рішення скоротити на 663,3 млн грн витрати на будівництво метро на Виноградар, закладені у бюджеті на 2022 рік.

Київрада врізала бюджетні витрати на будівництво гілки метро на Виноградар
Світлодіодне освітлення

Також на 423,8 млн грн. обмежили витрати на пільговий проїзд пасажирів. Зекономлені кошти підуть у резервний фонд.

«Скорочення видатків на капітальне будівництво Київського метрополітену відбулося по об’єктах, на яких роботи не здійснюються. А саме — будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станцій „Сирець“ на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі та реконструкції системи автоматичної пожежної сигналізації на об’єктах метрополітену з оснащенням системами протипожежного захисту ескалаторних комплексів станцій», — розповів директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік.

Попри зменшення запланованих витрат на покриття пільгового проїзду відміняти безоплатне пересування для соціальних груп не планують, запевняють у КМДА.

«Скорочення цих видатків не вплине на поточну роботу Київського метрополітену та на оплату праці його працівникам. Також всі пільги надаються у відповідності до рішень, раніше прийнятих Київрадою», — додав Репік.

Нагадаємо, підряднику, який зобов’язався побудувати лінію метро на Виноградар у 2022 році, кошти з міського бюджету не надавалися. Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Віталій Осьмак.

Також на сайті Київської міської ради була зареєстрована петиція з вимогою продовжити будівництво метро на Виноградар. Тим часом, у Києві розпочав роботу новий тролейбусний маршрут з Льва Толстого на Виноградар

 

Великий Київ у Google News

підписатися