«Я в шапці і поїла»: дівчина з позивним «Сімка» захищає Київ у теробороні

Автор: Любава Лисичкіна
19:50 21.06

Валерія, позивний «Сімка», має 23 роки. У цивільному житті була адміністратором одного зі столичних ресторанів на березі Дніпра, а нині солдат, стрілець одного з підрозділів 112 бригади Сил ТРО ЗСУ.

«Я в шапці і поїла»: дівчина з позивним «Сімка» захищає Київ у теробороні

Про дівчину, яка нині захищає столицю розповіли у Територіальній обороні ЗС України.

У мирному вона  житті мріяла просто бути щасливою, багато подорожувати, вивчати англійську мову, створити свою сім’ю і купити будинок своєї мрії. А після 24 лютого, каже, що мрії і пріорітети змінилися. У перший день війни хотіла пошвидше взяти до рук зброю і стати у стрій, щоб бити московську орду.

Валерія розповідає, що мама дуже переживала і не хотіла відпускати доньку в армію. Тож у перші дні оборони Києва, коли стала до лав свого підрозділу, Валерія щопівгодини здавала мамі звіт по формі: «Я в шапці і поїла». Тепер мама прийняла вибір Валерії і пишається, що донька з перших днів війни стала до лав Збройних сил України.

“Коли вперше вночі наодинці стояла на позиціях на бойовому чергуванні – трохи перелякалася, але вчасно себе опанувала, бо знала, що вона охороняє сон своїх побратимів по взводу”,  – говорить дівчина.

З усіх тренувань наразі Валерія найбільше любить тактичну медицину. Тепер впевнена у своїх силах, що за потреби зможе кваліфіковано надати допомогу і врятувати побратимів.

До слова, українські військові денацифікували вже понад 34 тисячі російських окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися