Коли відкриють метро? Шмигаль і Ляшко говорять різне

13:02 12.05

В столиці вже почалися перші послаблення карантинних обмежень та всі з нетерпінням чекають відкриття метро. Але тут не все так однозначно. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль каже, що його запустять на третьому етапі, а от головний санлікар Віктор Ляшко – що на четвертому.

Коли відкриють метро? Шмигаль і Ляшко говорять різне

Про запуск метро під час четвертої хвилі (їх всього п’ять) послаблення карантину Віктор Ляшко заявив в інтерв’ю РБК-Україна

Умовою відкриття метро, за словами Ляшка, буде динаміка захворюваності на COVID-19, коли упродовж 10 днів в кожній області фіксуватимуть не більше п’яти не пов’язаних між собою випадки. 

Подивимося, як вийде, чи зможемо ми так довго не відкривати метро з економічної точки зору. Знову ж таки, це буде питанням дискусії та відслідковування кількості випадків, готовності системи охорони здоров’я їх приймати”, – зазначив він.

У свою чергу, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє про третій етап відкриття метро.

Відновлення руху громадського транспорту – метро та міжміського – відбудеться на третьому етапі виходу з карантину. Проте, коли це станеться – залежатиме від динаміки захворюваності. Ми йдемо доволі рівно останні 7-8 днів. Не збільшується щоденна кількість захворілих. Але ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав перевищувала або була рівною кількості тих, хто захворів. Цей етап дуже важливий. Він переломний”, – повідомив Шмигаль.

загрузка...

За словами Шмигаля карантин продовжать і після 22 травня, але обіцяють його пом’якшувати. За приблизними розрахунками “Великого Києва” третій етап послаблення повинен стартувати 31 травня, а четвертий – 10 червня:

  • 1 етап: 11.05-20.05
  • 2 етап: 21.05 – 30.05
  • 3 етап: 31.05 – 09.06
  • 4 етап: 10.06 – 19.06
  • 5 етап: 20.06*

*за умови дотримання динаміки подолання пандемії коронавірусу. Тому дати орієнтовні, вони можуть змінюватися.

Читайте також: Відкрити метро негайно – петиція

В той же час, за прогнозами Офісу президента відновлення роботи метро у країні можна чекати до кінця червня – початку липня. А поки що, тунелями метро курсують порожні потяги.

Нагадаємо, сьогодні зранку після святкових вихідних, першого послаблення обмежень та без метро – Київ зупинився у заторах

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...