Коли по Подільському мосту зможе проїхати перший автомобіль

Автор: Марія Супрун
15:30 01.05

Перший автомобіль по Подільському мостовому переходу зможе проїхати після влаштування хоча б одного правобережного та лівобережного підходу.

Коли по Подільському мосту зможе проїхати перший автомобіль

Про це повідомляється на сторінці Генплану у Facebook, у відповідь на численні запитання мешканців столиці.

Зазначається, що Подільський міст через р. Дніпро в місті Києві будується від вулиці Межигірської до бульвару Перова. У складі мостового переходу на лівому березі передбачається звести відгалуження в бік вулиць Оноре де Бальзака та Алішера Навої.

Для найскорішого пуску в експлуатацію мосту замовником на першу чергу передбачається відкрити лівобережний підхід, який буде виходити на вулицю Оноре де Бальзака.

На правому березі з’їзд передбачається організувати на вулицю Набережно-Рибальська, а заїзд – з вулиці Верхній Вал.

Зазначається, що замовник будівництва докладає максимум зусиль, щоб запустити рух по Подільському мостовому переходу вже в поточному році.

“Перший автомобіль по Подільському мостовому переходу зможе проїхати після влаштування хоча б одного правобережного та лівобережного підходу, а не після будівництва всіх підходів, що заплановано”, – повідомили у Генплані.

Водночас, у березні Кличко оприлюднив відео будівництва та повідомив, що наприкінці весни буде готовий заїзд на Подільсько-Воскресенський міст із Верхнього Валу.

Нагадаємо, мер Києва також казав, що відкриття  Подільсько-Воскресенського мосту, який має з’єднати Поділ з Воскресенкою і Райдужним масивом, планують влітку 2021 року. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...