Коли дозволять відвідувати міські кладовища – дата

13:07 25.05

Впровадження наступний етап пом’якшень карантинних обмежень у столиці очікується з 1 червня, саме тоді киянам дозволять відвідувати міські кладовища.

Коли дозволять відвідувати міські кладовища – дата

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

За його словами, за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій міста, з 1 червня планують також відкрити:

  • дитячі садочки;
  • спортивні комплекси та зали;
  • фітнес-центри (окрім басейнів);
  • дитячо-юнацькі спортивні школи;
  • пляжі і зони відпочинку біля водойм;
  • заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів.

Мер столиці нагадав що з 23 травня столиця розпочала другий етап послаблення обмежень.

Відкрилися магазини площею до 1000 квадратних метрів. Відновив роботу у звичайному режимі наземний громадський транспорт.

Із  дотриманням норм та регламентів, він повинен перевозити пасажирів у межах кількості місць для сидіння. У неділю, за графiком вихiдного дня, на лініях працювали: 191 автобус, понад 250 тролейбусів, 125 трамваïв. І 60 маршруток “Киïвпастрансу”. Також із суботи перевозять пасажирiв i маршрутки приватних перевiзникiв. У недiлю їх в місті працювало 770 одиниць”, – зазначив Віталій Кличко.

загрузка...

За його словами, увесь рухомий склад обов’язково проходить дезiнфекцiю. У транспорті обов’язковий масковий режим – як для водiïв i кондукторiв, так i для пасажирiв.

Віталій Кличко підкреслив, що маска також обов’язкова для відвідувачів ринків: зокрема, промислових та сільськогосподарських ярмарок, що сьогодні розпочали працювати в столиці.

Також сьогодні в місті відкрили спортивні та дитячі майданчики у парках і скверах та на прибудинкових територіях.

Я хочу звернутися до всіх: ми розпочали другий етап послаблення обмежень у столиці. І дуже важливо, наскільки кияни будуть дотримуватися правил безпеки. Наскільки свідомо будуть ставитися до ситуації. Бо коли відкрили стільки місць публічного користування – важливо не допустити сплеску вірусу. Наприклад, у Чехії після запровадження перших послаблень різко зросла кількість хворих. Так може відбутися й у нас. Бо вірус нікуди не подівся! Тому закликаю всіх відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я людей, які поруч. Громадським транспортом користуйтеся тільки за нагальної потреби і з дотриманням всіх правил безпеки.  Ми живемо в дещо інших реаліях і в умовах постійної загрози. Треба пам’ятати про це!” – підкреслив Віталій Кличко.

Він також нагадав, що в робочі дні триває обмеження на в’їзд великогабаритного транспорту на чотирьох в’їздах до Києва – на Житомирському, Бориспільському, Одеському та на Гостомельському шосе. Діє обмеження вранці із 07:00 до 10:00 та ввечері – з 17:00 до 20:00.

Нагадаємо, сьогодні нарешті відновив роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Жителів столиці закликають користуватися підземкою лише за нагальної потреби, а ми нагадаємо основні правила роботи метро для безпеки пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...