“Коли до хлопців приїжджає хлопчик за статтю з довгим волоссям, це лютий треш”: відомий ведучий про службу у ЗСУ

Автор: Любава Лисичкіна
22:47 05.04

Геннадій Попенко пішов захищати країну від російських окупантів влітку 2022 року. Тоді ж ведучий склав присягу та вступив до лав ЗСУ.

“Коли до хлопців приїжджає хлопчик за статтю з довгим волоссям, це лютий треш”: відомий ведучий про службу у ЗСУ
Світлодіодне освітлення

Як розповів відомий телеведучий та актор Геннадій Попенко, нині він є військовим 59-ї окремої механізованої бригади. Як зазначив актор, йдеться про “Культурний Десант”. Служба ведучого минає на Запорізькому напрямку.

 “Я перебуваю в 59-й окремій механізованій бригаді, куди мене після півтора року служби в попередньому підрозділі перевели. Це “Культурний Десант”. Це дивовижна інституція, з якою я не перетинався, а тепер я до цього безпосередньо причетний. Я розумію зсередини, наскільки це значно крутіше, ніж я собі думав”, – поділився ведучий.

Геннадій Попенко наголосив, що “Культурний Десант” вкрай необхідний. Зокрема, військовим треба відволікатися від жахливих реалій війни. Коли ж до них приїжджають артисти з цивільного життя, то не всі з них розуміють свою місію, а також потреби військових.

“Коли до хлопців приїжджає хлопчик за статтю з довгим волоссям і біля мікрофона щось їм там співає, це лютий треш. Вони дивляться на нього: “Що ти тут робиш? А чого ти тут з мікрофоном, а не в однострої? А чому ти не у військкоматі?”. Це будь-хто, хто приїжджає до військових, які обпалені вогнем, обстріляні кулями, градами, вони мають розуміти, що вони тут роблять. Вони не приїхали заробляти собі дивіденди для Facebook, Instagram. Ти маєш розуміти глибинні потреби людей в армії”, – зазначив актор.

За словами Попенка,  “Культурний Десант” безпосередньо причетний до військових,  і ці хлопці  як ніхто інший, розуміють захисників, адже теж вступали в бій з ворогом та зазнавали поранень. Адже  це хлопці, які служили в різних родах військ. Там і кулеметники, і сапери, і аеророзвідники, але всі вони до того були культурними діячами. 

 До слова, випускники КПІ розробляють нову бронемашину, яка за рівнем захисту перевершує класичні українські.

 

Великий Київ у Google News

підписатися