Кого і за що знищили. Киян запросили на 1,5-годинну екскурсію Бабиним Яром

20:33 04.06

Екскурсія безкоштовна, вона відбудетьтся наступної суботи – 12 червня. Прогулянку-екскурсію Бабиним Яром проведуть історик, краєзнавець Михайло Кальницький та директор бібліотечних та видавничих проєктів Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Олег Шовенко.

Кого і за що знищили. Киян запросили на 1,5-годинну екскурсію Бабиним Яром

Про це повідомляється на Facebook-сторінці події, яку організовує Меморіальний центр Голокост «Бабин Яр».

«Під час екскурсії Михайло Кальницький розповість про трагедію масових розстрілів у Бабиному Яру в період нацистської окупації, про людей, які мешкали поруч з Бабиним Яром та на власні очі бачили ці страшні події. Згадає історії Праведників, які, ризикуючи власним життям, рятували євреїв», – йдеться в анонсі події.

Також краєзнавець розкаже про трансформацію території Бабиного Яру після Другої світової війни, про те, як під час масового повоєнного будівництва з’явився Сирецький житловий масив та про відродження єврейської громади в Києві.

А директор бібліотечних та видавничих проєктів Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», автор інсталяції «Погляд у минуле», присвяченій Куренівській трагедії, Олег Шовенко познайомить із об’єктами Меморіального центру: аудіовізуальною інсталяцією «Дзеркальне поле», серією інсталяцій «Погляд у минуле», символічною синагогою «Місце для роздумів».

Читайте також: Академічну раду центру Голокосту “Бабин Яр” очолив священник

Вхід вільний. Початок екскурсії о 14:00, 12 червня. Збір о 13:45 біля Пам’ятника розстріляним у Бабиному Яру дітям, що неподалік метро Дорогожичі. Орієнтовна тривалість екскурсії: 90 хвилин.

Читайте також: “Донори з Росії”: гендиректор про фінансування центру Голокосту “Бабин Яр” 

До слова, управління туризму та промоцій відновлює традицію київського літа – безкоштовні пішохідні екскурсії екскурсії містом Free Walking Tours. Першу з них можна відвідати вже завтра, 5 червня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...