КМДА тягнуть до суду через новий Генплан. Справу розглядатиме ОАСК

Автор: Галина Ворона
19:19 12.04

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження через проект нового Генерального плану столиці. Відповідачі – Київська міська державна адміністрація та Кабінет Міністрів України.

КМДА тягнуть до суду через новий Генплан. Справу розглядатиме ОАСК

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Серед вимог позову – визнати протиправними дії КМДА, пов’язані із розробленням проекту нового Генплану Києва, та зобов’язати КМДА утриматись від його розроблення.

Позивач вважає, що Генплан столиці, розроблений АТ “Київпроект” та затверджений рішенням Київради у 2002 році відповідно до положень Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” є безстроковим та чинним на сьогодні, тому розроблення його нової редакції є незаконним”, – говориться у повідомленні суду.

Позивач також просить суд зобов’язати уряд вжити заходи реагування на факт протиправних, на його думку, дій КМДА, пов’язаних із розробленням Генплану міста.

При цьому в ОАСК не уточнюють, хто саме подав позов.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 20 травня 2021 року.

Читайте також: Архітектор з Нідерландів передрік Києву будівельний хаос

Нагадаємо, минулого тижня двох адвокатів, у тому числі брата голови ОАСК Павла Вовка, “взяли” при отриманні 100 тисяч доларів США хабаря. За ці гроши вони обіцяли вирішити питання з одним із суддів ОАСК про позитивне рішення у справі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...