Архітектор з Нідерландів передрік Києву будівельний хаос

Автор: Любава Лисичкіна
19:23 27.03

Київ буде спотворений, якщо чиновники в терміновому порядку не приймуть план розвитку міста. Таку думку висловив засновник архітектурного бюро MASA architects і колишній партнер MAXWAN Architects + Urbanists Хірокі Мацуура.

Архітектор з Нідерландів передрік Києву будівельний хаос Фото: thearchitect.pro

Про це архітектор  заявив  в інтерв’ю УНІАН.

За словами Мацуура,  місто в кінцевому підсумку може  бути остаточно спотворено, адже у чиновників відсутнє розуміння  яким Київ  повинен бути на сьогоднішній день. І це є небезпечна тенденція.

“Наприклад, в Європі вважається нормою мати чіткий план розвитку міста, в іншому випадку – кожен буде будувати так, як йому заманеться, і в підсумку ми отримаємо повний хаос. В цьому плані Києву не вистачає ініціативи місцевої влади”, – зауважив архітектор.

Він підкреслив, що така ситуація спостерігається вже останні двадцять років. І проблема на його думку полягає у відсутності генерального плану, а це відповідальність місцевих органів влади.

При цьому він акцентував увагу на тому,  що   київські архітектори досить швидко розвиваються, оскільки для цього є всі передумови: горбистий рельєф, багато зелені і монументальні будівлі.  

До слова, киянам пропонують заборонити будівництво на території Голосіївського лісу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...