КМДА нагадала карантинні правила перед Різдвяними богослужіннями

Автор: Володимир Хлєбников
12:31 06.01

Столична влада закликала представників усіх християнських конфесій дотримуватися протиепідемічних заходів під час Різдвяних богослужінь.

КМДА нагадала карантинні правила перед Різдвяними богослужіннями

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті КМДА 6 січня.

Киянам і гостям міста нагадали, що у столиці продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

У «жовтій» зоні проведення масових заходів, зокрема релігійних, дозволено лише за наявності в усіх учасників (організаторів, співробітників та відвідувачів) сертифіката про вакцинацію або негативного результату тестування на COVID-19 чи документа про одужання, крім осіб, які не досягли 18 років“, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Київ лідирує за рівнем захворюваності на COVID-19: повна статистика

Також в КМДА нагадали, що:

  • на відвідувачах масових заходів мають бути захисні маски або респіратори, які закривають ніс та рот;
  • не можна відвідувати масові релігійні заходи у разі виникнення респіраторних симптомів (нежить, біль у горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо).

Крім того, перед проведенням богослужінь необхідно проводити моніторинг стану здоров’я священнослужителів. У культових спорудах до початку та після завершення богослужінь слід провітрювати  та дезінфікувати поверхні, з якими контактують парафіяни.

Читайте також: Головний біль, нудота, налиті кров’ю очі: що варто знати про симптоми Омікрону

З повним переліком протиепідемічних заходів під час проведення масових заходів (окрім спортивних) на період карантину можна ознайомитися тут.

Як писав “ВК”, станом на ранок 6 січня в Києві зафіксовано 1173 нові випадки зараження коронавірусом, це на 171 менше, ніж напередодні. Протягом доби померло шість осіб. За весь час пандемії на COVID-19 захворіли 336 602 мешканці столиці, померло – 8256 людей.

Великий Київ у Google News

підписатися