Кличко закликав парламент підтримати законопроект, який зменшить тарифи на газ

13:13 13.10

Мер Києва звернувся до парламенту щодо ухвалення законопроекту, який дозволить зменшити платіжку за майбутній опалювальний сезон.

Кличко закликав парламент підтримати законопроект, який зменшить тарифи на газ

Про це заявив мер Віталій Кличкопід час онлайн прес-конференції.

“Я звертаюсь до депутатів парламенту невідкладно винести на розгляд та ухвалити законопроект № 2458. Він дозволить теплопостачальним підприємствам України застосовувати нижчу ціну на газ. Та встановлювати нижчі ціни на тепло і гарячу воду для населення. І кияни, і жителі інших міст України повинні сплачувати реальну, нижчу ціну за послуги!” – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що міська влада дбає про те, щоб кияни сплачували справедливу ціну за отримані послуги.

“Минулого опалювального сезону, за постановою уряду, діяла так звана газова знижка на природний газ для теплопостачальних підприємств України. Нагадаю, у структурі тарифу на опалення та гарячу воду вартість природного газу становить 80%. Тому, завдяки знижці, кияни зекономили на гарячій воді та опаленні загалом 1,5 мільярди гривень”, – додав мер.

Кличко підкреслив що  в теплопостачальних підприємств усієї України немає правових підстав застосовувати актуальну ціну на газ. Така постанова діяла тільки для минулого опалювального сезону. Цього року уряд ще не ухвалив рішення, яке б визначало особливості опалювального сезону.

загрузка...

“Більше того, парламент не спромігся за цей час ухвалити законопроект, що дав би можливість застосовувати актуальну ціну газу. Що на 35% нижча, ніж та, за якою рахували тарифи в 2018-му”, – наголосив Віталій Кличко.

Також мер нагадав, що столиця здійснила всі необхідні технічні підготування, аби розпочати опалювальний сезон вчасно.

Читайте також: Мешканці будинку на Теремках зменшили вартість опалення у 6 разів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...