Кличко призначив собі нового 1-го заступника

12:31 21.04

Виконувати обов’язки першого заступника голови КМДА замість відстороненого від цієї посади Миколи Поворозника буде Валентин Мондриївський.

Кличко призначив собі нового 1-го заступника

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

Міська влада – відкрита та завжди співпрацює з правоохоронними органами в запобіганні корупції. У розслідуванні справи щодо першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника зокрема. Щоб розслідування було неупередженим і не було закидів у якомусь впливі чиновника високого рангу, яким є Микола Поворозник, він написав заяву про відсторонення його від виконання обов’язків на час розслідування. Я вважаю це правильним кроком. Тому відсторонив його від виконання обов’язків. І поклав виконання обов’язків першого заступника голови КМДА на Валентина Мондриївського, – пояснив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що столична влада очікує на оперативне та неупереджене розслідування справи.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Детальніше про справу першого заступника читайте тут: $371 000. Що відомо про справу Поворозника.

загрузка...

Валентин Мондриївський здобув вищу освіту в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю журналістика, а в 2018 році в Національній академії державного управління при президентові України отримав диплом магістра управління суспільним розвитком.

Політичну кар’єру розпочав у 2002 році з посади помічника народного депутата, а з 2005-го рік був прессекретарем прем‘єр-міністра України, керівником пресслужби Кабміну.

В КМДА прийшов у 2014 на посаду тимчасово виконуючого обов’язки голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, а у 2016-му очолив Подільську РДА.

27 липня 2018 призначений заступником голови КМДА.

Додамо, сам Микола Поворозник зазначав, що готовий пройти навіть “на детектор брехні, на очні ставки”, щоб довести свою невинуватість, він вважає, що його справа може бути пов’язана із професійною діяльністю та рейтингами міського голови Віталія Кличка. Та й сам Кличко натякнув, що справу Поворозника могли сфабрикувати.

Поворозник поросив Кличка про відсторонення, і мер задовольнив його прохання.

загрузка...