Хтось повинен сісти. Кличко натякнув, що справу Поворозника могли сфабрикувати

13:14 15.04

Мер Києва Віталій Кличко переконаний, що розслідування справи щодо першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника має бути відкритим та публічним. Якщо це чиїсь маніпуляції і політичні ігри, щоб дискредитувати міську владу, то повинні відповідати ті, хто за цим стоїть.

Хтось повинен сісти. Кличко натякнув, що справу Поворозника могли сфабрикувати

Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конференції. За його словами, вчора в кабінеті Поворозника представники СБУ та Нацполіції проводили невідкладні слідчі дії.

“Я завжди говорив і попереджаю всіх чиновників: якщо слабкі до грошей і не розумієте своєї відповідальності, – краще тут не працювати. Головні принципи, за якими люди обирають владу, і за якими я став мером, – нульова толерантність до корупції та справедливість. І, якщо чиновник винен, – має відповідати за законом! Тут без варіантів. Я нікого не покривав і покривати не буду!”, – заявив Кличко.

У той же час, за словами мера, справа може бути сфабрикована, щоб дискредитувати міську владу.

“Якщо це чиїсь маніпуляції і політичні ігри, щоб дискредитувати міську владу, то однозначно повинні відповідати ті, хто за цим стоїть! Я цю справу доведу до кінця! І вимагаю – аби не було політичної заангажованості правоохоронців – відкритого і публічного розслідування цієї справи!”, – підкреслив Кличко.

Він зазначив, що перший заступник голови КМДА – чиновник високого рангу. І, згідно законодавства, такі справи – підслідність НАБУ.

“Я звертаюся до НАБУ оперативно розслідувати цю справу і дати відповіді на питання, що хвилюють суспільство. Ми всі чекаємо об’єктивного і справедливого розслідування, яке розставить усі крапки над І. Хтось повинен сісти – або корумпований чиновник, або ті – хто фабрикував цю справу!”, – наголосив Кличко.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, Миколу Поворозника підозрюють у вимаганні 125 тисяч доларів від компанії-забудовника. Сам заступник голови КМДА вже прокоментував ситуацію і заявив, що хабарів не брав.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...