Кличко пояснює: у Чорнобилі лише тліє, горить – на Житомирщині

12:37 18.04.2020

Значна частина диму, який забруднює повітря столиці, “прийшла” з Житомирської області, де в двох лісництвах зараз палає 2700 га. У зоні відчуження наразі активних вогищ немає – там спостерігаєтсья тління трав’яного настилу, пеньків та деревини в осередках, пройдених вогнем.

Кличко пояснює: у Чорнобилі лише тліє, горить – на Житомирщині

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він говорить, що для ліквідації пожеж та їх наслідків в Київській області, зоні відчуження та в Житомирській області задіяна понад тисяча рятувальників київського гарнізону.

Він оприлюднив інфографіку, яка показує, де продовжується ліквідація пожеж.

Також, за словами мера, за останню добу в екосистемах столиці зафіксували 30 пожеж – горів трав’яний настил в 4 осередках загальною площею 1,3 Га. На даний момент ці загоряння вже ліквідовані.

Зокрема, зафіксовані пожежі:

  • Деснянський район — 700 м²;
  • Голосіївський район — 500 м²;
  • Дарницький район — 50 м²;
  • Святошинський район — 50 м².

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Також Кличко нагадав, що на вулицях міста працює поливо-мийна спецтехніка.

Як повідомлялось, станом на 12:00 у столиці ще більше зріс індекс забруднення повітря.

Нагадаємо, у четвер пообіді пиловий вітер з полів накрив трасу Київ – Харків, потім столицю  -місто засипало пилом, вітер валив дерева, скинув частину риштувань Подільського мосту (ФОТО),  роздмухав пожежі в Чорнобилі, через що повітря з Чорнобиля накрило Київ – жителів міста закликали закрити вікна і не виходити на вулицю. У деяких районах індекс забруднення повітря досягав позначки майже 400 одиниць. Тому вночі вулиці Києва мили комунальники.

Українські вчені кажуть, що повітря 16 та 17 квітня було найбрудніше в історіі спостережень. Раніше синоптики спрогнозували, коли повітря у Києві покращиться, а медики розповіли про симптоми отруєння продуктами горіння та як захиститися від смогу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...