Кличко напередодні Дня Європи зустрівся з послами іноземних держав

Автор: Марія Супрун
03:41 21.05

Мер Києва Віталій Кличко напередодні Дня Європи, який в Україні відзначатимуть 21 травня, зустрівся з послами та представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні.

Кличко напередодні Дня Європи зустрівся з послами іноземних держав

Мер привітав дипломатів та всіх українців із Днем Європи і підкреслив, що Україна дуже високою ціною заслужила право стати повноцінним членом великої європейської родини, повідомляє КМДА.

«Мені дуже приємно привітати всіх з Днем Європи, який відзначатимемо 21 травня. Сьогодні українці доводять всьому світові, що вони вже ніколи не повернуться до тоталітарного режиму. Ми боремося сьогодні не тільки за свою землю і свою волю. А й за демократичні цінності, за мир і свободу всієї Європи. І ми платимо високу ціну за шлях розвитку, який обрав український народ. Росія буквально стирає з землі наші міста і села, звірствує і чинить геноцид проти українців. Це – боротьба добра зі злом. Боротьба цивілізації проти варварства. І в нас немає іншого варіанту, крім перемоги! Українці довели, що на коліна не стануть», – сказав Кличко.

Мер Києва подякував європейським партнерам і всім друзям України, які сьогодні допомагають нашій державі – політично, економічно, зброєю та які приймають українських біженців і опікуються ними.

У неформальній зустрічі, присвяченій Дню Європи, взяли участь дипломати 23 держав, зокрема посли 17 іноземних країн.

Нагадаємо, в кожному районі Києва з’явиться символічна квіткова клумба (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися