Не тільки корабель: в кожному районі Києва з’явиться символічна квіткова клумба (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
16:56 20.05

У кожному районі міста з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни. Першою такою композицією, яку зробив колектив зеленбуду Дніпровського району, є знаменита марка з зображенням українського військового на фоні російського корабля.

Не тільки корабель: в кожному районі Києва з’явиться символічна квіткова клумба (ФОТО)

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, зараз у столиці іде активна фаза озеленення столиці: висаджено вже 1600 дерев і майже 10 тисяч. Також гарна погода дозволила розпочати роботи з облаштування клумб і квітників. В оранжереях кожного району вирощені квіти, що вже зараз висаджують в різних куточках нашого міста.

«Попри воєнний стан та складну економічну ситуацію у столиці працює майже 700 озеленювачів, які прибирають парки, проводять весняний догляд за рослинами, видаляють аварійні та сухостійні дерева і висаджують нові. Символічну композицію зробив колектив Дніпровського зеленбуду біля метро Лівобережна. Це зображення російського корабля і знаменитий напрямок, куди йому радять піти. Це панно розміром 14 на 4,5 метри, сформоване із декількох тисяч квітів різних сортів квітів», – розповів Пантелеєв.

За його словами, такі квіткові композиції з символами боротьби українського народу планують створити в кожному районі.

«Я нагадаю, що усі комунальні служби міста працюють у штатному режимі. При цьому більше тисячі комунальників пішли до лав ЗСУ та ТРО, щоб захищати країну. Тим не менше, колективи усіх підприємств згуртувались і доклали зусиль, щоб кияни щодня отримували необхідні послуги і не відчули нестачі персоналу», – сказав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, на лівому березі столиці створили квіткове панно у вигляді знаменитої марки з російським кораблем (ФОТО).

А неподалік станції метро “Політехнічний інститут” створюється нова арт-інсталяція, присвячена “тракторним військам”.

Великий Київ у Google News

підписатися