Кличко на засіданні Київради нагородив захисників

Автор: Анна Ткаченко
13:42 23.11.2023

Мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради вручив присвоєні киянам-захисникам України державні нагороди та відзнаки від столиці.

Кличко на засіданні Київради нагородив захисників
оренда квартири Київ

Трьом воїнам нагороди присвоєні посмертно. Зокрема, Орденом «За мужність III ступеня» нагороджено старшого солдата Назара Голуба та солдата Вадима Куницького. Медаллю від столиці «Честь. Слава. Держава» відзначено лейтенанта 44 батальйону ЗСУ Київського формування Кирила Сергієнка. Нагороди отримали родичі Героїв, інформує КМР.

Також медаль «Честь. Слава. Держава» отримав полковник ЗСУ військової Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького Олег Мукан.

«Більше 100 тисяч киян та киянок боронять сьогодні Україну на фронті. Наші захисники роблять все, щоб звільнити українську землю від російських варварів. Історія кожного захисника та кожної захисниці – це історія про сміливість, самовідданість і любов до України. Ми дякуємо всім воїнам за їх звитягу і героїзм! Та шануємо памʼять і подвиг полеглих Героїв», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, Київрада на своєму сьогоднішньому засіданні планує спрямувати Генштабу Збройних сил України прямою субвенцією ще 500 мільйонів гривень, ще 300 мільйонів передадуть із резервного фонду через програму «Захисник Києва» столичним військовим частинам.

Великий Київ у Google News

підписатися