Кличко може піти за Разумковим, найважливіші рішення Київради, освітян і чиновників не пускатимуть на роботу без вакцинації – найбільш резонансні новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:46 07.10

Четверг, 7 жовня, видався насиченим на новини і події днем. Адже сьогодні працювали і Верховна Рада України, і Київська міська рада. Крім цього, МОЗ затвердив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Кличко може піти за Разумковим, найважливіші рішення Київради, освітян і чиновників не пускатимуть на роботу без вакцинації – найбільш резонансні новини дня

Разумков: Наступним у відставку може піти мер Києва Віталій Кличко

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, якого сьогодні звільнили з посади, вважає, що наступним у відставку може піти мер Києва Віталій Кличко. Про це він заявив під час брифінгу, відповідаючи на запитання “хто наступний піде у відставку”.

“Не знаю, хто наступний. Я думаю, що таких вже немає. Але Кличко – так, може стати наступним”, – сказав Разумков.

Тарифи, медицина, зайнятість. Найважливіші рішення, які сьогодні прийняла Київрада

Сьогодні в Київраді відбулося одразу два пленарних засідання за один день. Як зауважив  депутат Київради від “Європейської Солідарності” і заступник голови КМДА Володимир Прокопів, на його переконання найважливішими стали рішення щодо соціального захисту киян.

Зокрема,  Київрада направить звернення до Президента, Верховної Ради, Кабміну та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання на третину тарифів на ЖКП восени 2021 р. А також, питання щодо  забезпечення належного фінансування охорони здоров’я, закладів охорони здоров’я та зарплат медпрацівників, створення «Фонду модернізації та розвитку житлового фонду Києва», тощо.

Невакциновані підуть з роботи. У МОЗ затвердили перелік професій, для яких COVID-щеплення є обов’язковим

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

МОЗ  затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Відтак,  обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності. 

Великий Київ у Google News

підписатися