“Клеймо на всю майбутню кар‘єру”. Під Київрадою протестують проти ДПТ Мінського масиву

Автор: Галина Ворона
10:48 13.05

Під стінами Київради, яка сьогодні планує засідати, зібрався велелюдний мітинг. Серед протестувальників – мешканці Оболонського району, які виступають проти скандального детального плану території (ДПТ) Мінського масиву – це питання включили сьогодні у порядок денний. Кияни вимагають від мера Віталія Кличка вийти назовні і розказати про “користь” цього ДПТ.

“Клеймо на всю майбутню кар‘єру”. Під Київрадою протестують проти ДПТ Мінського масиву

Про це розповіли у Facebook-спільноті “Життя Оболонського Району та Мінського Масиву”.

Кожен, хто сьогодні проголосує за цю ганьбу, отримає той же ефект, що й нардепи, які голосували за диктаторські закони 2014 року. Клеймо на всю майбутню кар‘єру!” – кажуть протестувальники.

Зауважимо, початок засідання Київради анонсували на 10:00, але воно традиційно затримується.

Нагадаємо, зокрема, ДПТ передбачає будівництво нового мікрорайону з 19 житлових будинків висотою до 26 поверхів. Забудова планується в межах вулиць Юрія Кондратюка, Михайла Майорова, північної і західної межі лісу.

Забудова кварталу передбачає збільшення кількості жителів на понад 11 тисяч і побудову 26-поверхових будинків на 6307 квартир на землях тепличного господарства агрокомбінату “Пуща-Водиця”. Проєкт ДПТ суперечить також чинному генеральному плану.

На останньому засіданні, яке відбулось 22 квітня, Київрада не підтримала забудову Мінського масиву.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...