Кімната жахів “Бабин Яр”. В урочищі готують до відкриття аудіоінсталяцію (ФОТО, ВІДЕО)

18:52 25.09.2020

Попри протест українських євреїв, які не підтримують бачення скандального російського режисера Хржановського щодо Музею Голокосту у Києві, Фундація Бабин Яр (фінансується російським бізнесом) готує до відкриття 29 вересня аудіоінсталяцію, облаштовану на місці кладовища.

Кімната жахів “Бабин Яр”. В урочищі готують до відкриття аудіоінсталяцію (ФОТО, ВІДЕО)

Відкриття буде приурочено до 79-ої річниці трагедії в Бабиному Яру, а виглядає інсталяція моторошно і за словами журналістки 5 каналу Ганни Рибалки, яка опублікувала фото та відео у Facebook, більш схожа на “кімнату жахів”.

“Кімната жахів Бабин Яр. Біля Менори завершують монтаж арт-інсталяції до роковин трагедії”, – написала вона.

Зазначається, що на вертикальних колонах поставлять “обвуглених вдів” – скульптури з пластику, монтажної піни та сміттєвих кульків. Зі слів тутешніх працівників, вдови згори колони виринатимуть до глядачів.

Як повідомляє Громадське, тут буде церемонія, яку робить Влад Троїцький і ці чорні фігури це елементи його церемонії.

Частина аудіоінсталяції буде розташована Дорогою Скорботи (від вулиці Юрія Іллєнка до пам’ятника «Менора») та на площі біля пам’ятника.

Нагадаємо, на території урочища Бабин Яр зводять світлову інсталяцію на місці кладовища. 300 українських євреїв вже підписалися проти російського проєкту Меморіалу в Бабиному Яру, підтриманого Зеленським.

В 2020 році довкола Меморіального центру виникло одразу кілька скандалів.  

У лютому новопризначений художній керівник проєкту росіянин Ілля Хржановський запропонував перейменувати станцію метро “Дорогожичі” на “Бабин Яр”. #ВК писав, що це викликало гнівну реакцію містян. Тоді ж з’ясувалося, що пан Хржановський – людина зі “складною” біографією. Раніше він займався кіновиробництвом й потрапив до скандалу після екранізації фільмів “4” та “Дау”. Більше ви можете прочитати в цій нашій статті

Хржановському, який створюватиме меморіал Бабин Яр, готують підозру у зв’язку з фактами катування немовлят, скоєних під час зйомок в Харкові фільму “Дау. Дегенерація”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...