Кількість ДТП на ділянках автофіксації зменшилась втричі. Підсумки роботи камер за 100 днів

14:59 08.09.2020

Після запуску перших 50 камер у Києві й Київській області вдалося досягнути суттєвого результату для безпеки на дорогах. На деяких ділянках аварійність знизилась втричі, на деяких не зафіксували жодної ДТП. Такий результат у поліції вважають вражаючим і хочуть взяти під нагляд камер додаткові ділянки.

Кількість ДТП на ділянках автофіксації зменшилась втричі. Підсумки роботи камер за 100 днів

Як пише пресслужба МВС, про це під час брифінгу повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, підводячи підсумки 100 днів роботи автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР.

За його словами, запуск автоматичної системи фото- та відеофіксації порушень ПДР виправдав усі сподівання.

За понад три місяці роботи на окремих ділянках, де встановлені камери автоматичної фіксації, кількість ДТП зменшилася з 37 до 13, а на деяких ділянках доріг ДТП припинилися взагалі, що свідчить про те, що швидкість автотранспорту на тих ділянках дороги знизилась втричі”, – зазначив Геращенко.

Водночас перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький наголосив, що автоматична система фото- і відеофіксації порушень ПДР не має на меті зібрати якомога більше штрафів. Їхня мета – зменшення кількості ДТП, попередження правопорушень та зниження швидкості саме в аварійних місцях, а сама система створена максимально прозоро та відкрито, щоб кожен водій знав, де ведеться фіксація.

За весь час роботи автоматичної системи поліція винесла 833 849 постанов за наслідками порушень ПДР, з них понад 645 тисяч уже сплачено, уточнив Білошицький.

Він додав, що вже на цей рік укладено договір на 220 нових автоматичних систем, що будуть встановлені на дорогах державного значення, а на наступні роки запланована закупівля ще 400 комплексів.

Читайте також: Toyota перевищила швидкість 28 разів за тиждень – новий антирекорд автофіксації 

Нагадаємо, з 1 червня в Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації порушень дорожнього руху. Адреси та карта, де встановлені камери, тут. Щоб порушувати правила і не платити штрафи, водії вдаються до хитрощів, через які можуть буди покарані або навіть залишитись без авто. Наприклад, як це було у випадку з водієм Toyota Camry, що закрив автономери темною плівкою.

Як повідомлялось, автофіксацію порушень ПДР оскаржують у суді

Додамо, що в Україні хочуть посилити відповідальність водіїв за понаднормову швидкість руху. Зокрема, збільшити штраф з 510 грн до 3400 грн за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/ч.

Великий Київ у Google News

підписатися