Штраф за перевищення швидкості знайшов водія попри маніпуляції з номером

14:38 14.08

Затятого порушника швидкісного режиму у столиці не врятував від штрафу навіть так званий лайфхак – закритий номерний знак. Автомобіль хитруна впізнали камери автофіксації – тепер він ще й відповідатиме за своє ноу-хау.

Штраф за перевищення швидкості знайшов водія попри маніпуляції з номером

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, ще у червні водій цього авто Toyota Camry порушив швидкісний режим, що зафіксували камери автоматичної фіксації у Києві — міст Північний, швидкість 85 км/год за дозволених 50 км/год.

Чоловікові надійшов штраф, який він сплатив. А наступного разу, коли камери зафіксували цей же автомобіль за перевищення швидкості (у серпні на Чоколівському бульварі столиці він рухався зі швидкістю 78 км/год, де дозволено 50 км/год), то номери Toyota Camry були закриті темною плівкою.

Мабуть, водій сподівався, що камери не розпізнають ДНЗ. Але все добре – система розпізнала номерний знак і водій отримав ще один штраф”, – зазначає Білошицький.

Він нагадав, що за будь-які маніпуляції з номерними знаками передбачена відповідальність — за ч. 6. ст.121 КУпАП (штраф 170 грн, а за повторність порушення штраф 255 грн або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого).

загрузка...

Екіпажі патрульної поліції орієнтовані, зокрема і на виявлення таких правопорушень. Тому якщо у якийсь спосіб ви закрили номерний знак, чи замалювали його символи, чи ще щось вибагливе, і система автоматичної фіксації не розпізнала його — відповідати все одно рано чи пізно доведеться”, – додав Білошицький.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, з 1 червня в Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації порушень дорожнього руху. Адреси та карта, де встановлені камери, тут. Щоб порушувати правила і не платити штрафи, водії вдаються до хитрощів, через які можуть буди покарані або навіть залишитись без авто. За даними правоохоронців, за місяць роботи системи кількість перевищень швидкості зменшилась більш ніж учетверо.

Додамо, що в Україні хочуть посилити відповідальність водіїв за понаднормову швидкість руху. Зокрема, збільшити штраф з 510 грн до 3400 грн за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/ч.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...