Керівник департаменту КМДА розважився під час комендантської години – Кличко наказав звільнятися

Автор: Оксана Тупальська
14:27 07.06

Гучно розважився в нічному барі під час комендантської години та повітряної тривоги директор департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації Олександр Никоряк, Його помітили журналісти, а Віталій Кличко наказав іти геть з посади.

Керівник департаменту КМДА розважився під час комендантської години – Кличко наказав звільнятися
оренда квартири Київ

Никоряк приїхав до нічного закладу за кілька хвилин до комендантськиї години та виїхав о другій ночі на мерседесі столичного забудовника Артура Мхітаряна. Що є конфліктом інтересів. Адже департамент Никоряка – це часто ключова інстанція, яка може зупиняти будівництва, виписувати приписи та штрафи. 

Про візит до нічного клубу очільника департаменту КМДА розказали журналісти “Української правди” 6 червня. Кажуть, чиновник влаштував розваги в ніч з суботи на неділю з нагоди святкування дня народження дружини. Та зазначили, що той гучно святкує, “поки Кличко перевіряє укриття та шукає винних”.

“Повідомлень про звільнення Никоряка я і досі не бачу. Це означає що Кличко не вважає приклад Никоряка негідним та демонструє солідарність зі своїм підлеглим. Хто заважає Вам, Віталій Володимирович, цього разу? ОП? Кабмін? Верховна Рада?”, – заявив автор розслідування Михайло Ткач. 

Проте не довго довелося чекати, як Віталій Кличко наказав Никоряку писати заяву про звільнення:

“За порушення комендантської години є адміністративна відповідальність для всіх громадян. А чиновник, будь-якого рангу, несе ще й політичну відповідальність. Директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк, якого вночі, в глибоку комендантську годину, помітили на виході з ресторану, буде звільнений. Сказав йому писати заяву”, – повідомив Кличко.

powerukraine

Мер додав, що вкотре звертається до правоохоронних органів з вимогою контролювати та притягувати до відповідальності розважальні та заклади харчування за їхню роботу в комендантську годину.

Нагадаємо, у квітні 2022 року Никоряк заявляв, що ті, хто нищить сьогодні історичні будинки, нічим не відрізняються від російських воєнних злочинців. Через кілька тижнів після повномасштабного вторгнення у столиці відбувалося знесення 100-річного будинку у провулку Цимлянському та спроби забудовника знищити сусідні флігелі. Громадські активісти тоді зверталися до керівника департаменту. 

Великий Київ у Google News

підписатися